Trainee Dennis van der Venne

Dennis van der Venne is werkzaam als trainee bij HEVO. Hij werkt met veel plezier bij HEVO, omdat hij zijn passie voor maatschappelijk vastgoed kan combineren met de dynamiek van verschillende projecten.

Na mijn reis door Zuidoost-Azië was ik op zoek naar een baan die bij me past. Tijdens mijn vrijwilligerswerk in Indonesië ontdekte ik hoe kleine veranderingen in denkwijze een grote impact kunnen hebben op zowel mensen als het milieu. We verzamelden plastic afval en zetten het om in bouwmateriaal, waarmee we niet alleen de natuur beschermden, maar ook de lokale gemeenschap hielpen. Deze ervaring maakte me duidelijk hoe belangrijk het is om bij te dragen aan de maatschappij en het milieu. Mede hierdoor heb ik gekozen voor HEVO, waar we ons richten op maatschappelijk vastgoed, het type vastgoed dat een cruciale rol speelt in het versterken van de sociale cohesie in wijken en het bieden van belangrijke voorzieningen voor bewoners.

Sollicitatieprocedure traineeprogramma

Het sollicitatieproces bij HEVO verliep soepel en snel. Na het invullen van het contactformulier werd ik al snel benaderd om een kennismakingsgesprek te plannen. Het gesprek vond plaats op kantoor, waar ik vriendelijk werd ontvangen door de directeur en een trainee. Het gesprek was open en voelde vertrouwd, wat me meteen een goede eerste indruk gaf. Na een korte rondleiding door het kantoor ging ik weer naar huis, blij met de positieve indruk.

Niet lang daarna werd ik uitgenodigd voor een tweede gesprek, waarin gekeken werd of ik goed bij HEVO zou passen. Voor dit gesprek moest ik een Talenten Motivatie Analyse (TMA) invullen, die mijn persoonlijkheid, talenten en drijfveren in kaart bracht. We bespraken de resultaten van de analyse tijdens het tweede gesprek, dat wederom open en prettig verliep. Kort na dit gesprek kreeg ik het goede nieuws dat ik bij HEVO mocht beginnen!

Passie voor maatschappelijk vastgoed

Ik werk met veel plezier bij HEVO, omdat ik mijn passie voor maatschappelijk vastgoed kan combineren met de dynamiek van verschillende projecten. Geen dag is hetzelfde: de ene dag ben ik bezig met het opstellen van aanbestedingsdocumenten of Programma's van Eisen, de volgende dag sta ik bij een opdrachtgever om samen met het team de voortgang te bespreken en uitdagingen aan te pakken. De afwisseling tussen strategisch werk en praktische betrokkenheid maakt mijn werk dynamisch en uitdagend.

Cultuur HEVO

Wat het werken bij HEVO voor mij bijzonder maakt, is de open cultuur en de variëteit aan projecten. Het is een plek waar je veel vrijheid krijgt, gecombineerd met mogelijkheden om te leren en jezelf te ontwikkelen. De mix van jonge en ervaren collega's zorgt voor een fijne werksfeer, waar je veel kunt leren van anderen. Het traineeprogramma bij HEVO biedt me de kans om in verschillende sectoren te werken en met diverse opdrachtgevers samen te werken, waardoor ik ontdek waar mijn passie echt ligt. 

Het verschil maken

Het meest uitdagende aspect van het programma is dat ik meteen bij projecten betrokken word en al snel een grote bijdrage mag leveren. Dit geeft me het gevoel dat ik echt het verschil kan maken, terwijl ik altijd de steun van een senior collega heb. Wat ik mooi vind, is dat HEVO je de vrijheid geeft om met die verantwoordelijkheid om te gaan. Als je goed gebruik maakt van de ruimte die je krijgt, is er ontzettend veel mogelijk.

Mijn tip voor toekomstige trainees? Wees niet bang voor uitdagingen, stel veel vragen en steek je handen uit de mouwen. Je leert het meeste door van je collega's te horen hoe zij dingen aanpakken. Maak gerust fouten, dat is onderdeel van het leerproces. Bij HEVO krijg je volop kansen om jezelf te ontwikkelen.

Ook interessant

Meer weten?

Neem dan contact op met:

Bel me terug

Wil je ook als trainee aan de slag bij HEVO?

Neem dan contact op met:

Bel me terug